Proiecte de hotărâre şedinţa ordinară din 27.09.2012

Data publicării: 20.03.2013

Proiect de hotărâre nr. 1

Proiect de hotărâre privind desemnarea reprezentantului comunei Găneşti în AGA ADI AQUA INVEST MUREŞ.

Proiect de hotărâre nr. 2

Proiect de hotărâre privind aprobarea sumei de 2.000 lei pentru susţinerea echipei de fotbal juniori Voinţa Găneşti.

Proiect de hotărâre nr. 3

Proiect de hotărâre privind reorganizarea Serviciului Voluntar pentru Situaţii de Urgenţă al comunei Găneşti, judeţul Mureş.

Proiect de hotărâre nr. 4

Proiect de hotărâre privind numirea persoanei cu atribuţii de îndrumare, control şi constatare a încălcării legii în domeniul Prevenirii şi Stingerii Incendiilor al comunei Găneşti, judeţil Mureş.

Proiect de hotărâre nr. 5

Proiect de hotărâre privind aprobarea sumei de 2.500 lei pentru organizarea sărbătoririi a 50 de ani de existenţă a Şcolii Gimnaziale "Fogarasi Sámuel" din Găneşti.