Proiecte de hotărâre şedinţa ordinară de lucru din 18.06.2015

Data publicării: 15.06.2015

Proiect de hotărâre nr.1

Proiect de hotarare privind rectificarea bugetului local al comunei Găneşti pe anul 2015

Proiect de hotărâre nr.2

Proiect de hotărâre privind aprobarea contractului de servicii de DIRIGENTIE DE SANTIER pentru proiectul «MODERNIZARE STRĂZI DIN COMUNA GĂNEȘTI, JUDEȚUL MUREȘ » finanţat în cadrul Programului PNDR, Măsura 322L  – „Renovarea şi dezvoltarea satelor

Proiect de hotărâre nr.3

Proiect de hotărâre privind aprobarea alocării sumei de 3.900 lei, reprezentând decontarea cheltuielilor de deplasare a unei delegaţii de copii din Ansamblul de dansuri populare „FRISSKARÉZÓ” şi din Orchestra Copiilor din Seuca, însoţiţi de 10 adulţi din cadrul Consiliului Local Găneşti, la „Întâlnirea Asociaţiei Localităţilor cu numele de Vamă”

Proiect de hotărâre nr.4

Proiect de hotărâre privind aprobarea contractării unui împrumut în valoare de maximum 1.500.000  lei, în conformitate cu prevederile Ordonanţei de urgenţă a Guvernului nr. 2/2015 pentru modificarea şi completarea unor acte normative, precum şi alte măsuri.