Proiecte de hotărâre şedinţa ordinară de lucru din 21.11.2017

Data publicării: 16.10.2017

Proiect de hotărâre nr. 3

Proiect de hotărâre privind rectificarea bugetului local al comunei Găneşti pe anul 2017

Proiect de hotărâre nr. 5

Proiect de hotărâre privind stabilirea taxei speciale pentru efectuarea lucrărilor de branșare și racordare la sistemul public local de canalizare

Proiect de hotărâre nr. 6

Proiect de hotărâre privind implementarea proiectului „Achiziție utilaj pentru întreținerea domeniului public și privat în comuna Gănești, județul Mureș”

Proiect de hotărâre nr. 10

Proiect de hotărâre privind modificarea Hotărârii Consiliului Local Gănești nr.27 din 11 iulie 2017 privind aprobarea unui parteneriat în scopul realizării în comun a proiectului „Modernizarea drumurilor judeţene DJ 151B şi DJ 142, Ungheni (DN 15) – Mica – Tîrnăveni (DN 14A) - judeţul Mureş”

Proiect de hotărâre nr. 11

Proiect de hotărâre pentru aprobarea proiectului „Modernizarea drumurilor judeţene DJ 151B şi DJ 142, Ungheni (DN 15) – Mica – Tîrnăveni (DN 14A) - judeţul Mureş” şi a cheltuielilor legate de proiect