Publicat in Anunțuri la data 2021-03-12 11:06:35

- Proiect de hotărâre privind aprobarea vânzării prin negociere directă a imobilului - teren împrejmuit în suprafață de 287 mp situat în satul Gănești, nr. 540.
- Proiect de hotărâre privind aprobarea modificării organigrameI şi a statului de funcţii al aparatului de specialitate al primarului comunei.

Propunerile, sugestiile sau opiniile cu valoare de RECOMANDARE cu privire la proiectele de hotărâre supuse procesului de consultare publică se pot depune la registratura primăriei locale sau se pot transmite la adresa de email a instituției: contact@primariaganesti.ro, până la data de 26.03.2021, ora 12:00.

Materialele transmise vor purta mențiunea: "Recomandare la proiectul de hotărâre privind ___________________".