Publicat in Anunțuri la data 2022-01-10 10:58:00

1. Proiect de hotărâre privind aprobarea Rețelei școlare din comuna Gănești pentru anul școlar 2021-2022;

2. Proiect de hotărâre privind aprobarea raportului de evaluare a performanțelor profesionale individuale pentru secretarul general al comunei pentru anul 2021;

3. Proiect de hotărâre privind aprobarea Strategiei de dezvoltare locala a comunei Gănești, pentru perioada 2021-2027.

Propunerile, sugestiile sau opiniile cu valoare de RECOMANDARE cu privire la proiectul de hotărâre supus procesului de consultare publică se pot depune la registratura primăriei locale sau se pot transmite la adresa de email a instituției: contact@primariaganesti.ro, până la data de 24.01.2022, ora 12:00.

Materialele transmise vor purta mențiunea: "Recomandare la proiectul de hotărâre privind ________________."