Publicat in Anunțuri la data 2020-01-22 14:35:20

1. Proiect de hotărâre privind aprobarea bugetului comunei Gănești, județul Mureș pentru anul 2020.

Propunerile, sugestiile sau opiniile cu valoare de RECOMANDARE cu privire la proiectul de hotărâre supus procesului de consultare publică se pot depune la registratura primăriei locale sau se pot transmite la adresa de email a instituției: contact@primariaganesti.ro, până la data de 12.02.2020, ora 12:00.

Materialele transmise vor purta mențiunea: "Recomandare la proiectul de hotărâre privind aprobarea bugetului comunei Gănești, județul Mureș pentru anul 2020".

Materialele informative se pot studia la sediul primăriei locale și în Monitorul Oficial Local al UAT Comuna Gănești.