Publicat in Anunțuri la data 2020-02-18 10:40:22

1. Proiect de hotarare privind mandatul acordat reprezentantului autorităţii de a vota în Adunarea Generală a A.D.I „AQUA INVEST MUREŞ” ajustarea/modificarea preţurilor la apă potabilă și a tarifelor la canalizare-epurare pe aria de operare a S.C Compania Aquaserv S.A.

2. Proiect de hotărâre privind aprobarea închirierii prin atribuire directă a pășunilor comunale

Propunerile, sugestiile sau opiniile cu valoare de RECOMANDARE cu privire la proiectul de hotărâre supus procesului de consultare publică se pot depune la registratura primăriei locale sau se pot transmite la adresa de email a instituției: contact@primariaganesti.ro, până la data de 14.03.2020, ora 12:00.

Materialele transmise vor purta mențiunea: "Recomandare la proiectul de hotărâre privind ______________".