Publicat in Anunțuri la data 2020-02-20 13:05:44

1. Proiect de hotărâre privind actualizarea Planului de Analiză şi Acoperire a Riscurilor pentru comuna Gănești.

2. Proiect de hotărâre privind aprobarea solicitării prelungirii scrisorii de garanție pentru garantarea avansului proiectului: „Modernizarea și renovarea căminului cultural Seuca, comuna Găneşti, județul Mureș și modernizarea și renovarea căminului cultural Gănești, comuna Gănești, județul Mureș”.

Propunerile, sugestiile sau opiniile cu valoare de RECOMANDARE cu privire la proiectul de hotărâre supus procesului de consultare publică se pot depune la registratura primăriei locale sau se pot transmite la adresa de email a instituției: contact@primariaganesti.ro, până la data de 16.03.2020, ora 12:00.

Materialele transmise vor purta mențiunea: "Recomandare la proiectul de hotărâre privind ______________".