Anunț - În atenția crescătorilor de ovine și bovine

Publicat in Anunțuri la data 2020-04-09 11:36:50

Vă informăm că în data de marți, 14 aprilie 2020, începând cu ora 10:00, veți putea procura contra cost de le sediul primăriei locale, compartimentul impozite și taxe locale, caietul de sarcini și instrucțiunile pentru ofertanți, documente strict necesare pentru participarea la procedura de atribuire directă a pășunilor comunale, organizată la data de 23 aprilie 2020, ora 11:00.

Dosarul personal complet pentru participare la procesul de atribuire va fi depus până la data limită de 22 aprilie 2020, ora 10:00.

Foarte important!

Atribuirea cu prioritate a pășunilor se va face în funcție de numărul de ovine ale cetățenilor comunei înscrise în listele fiecărui solicitant, în ordine descrescătoare, nicidecum de numărul de ovine personale ale solicitanților.